Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 16:01:17

Куликівська громада обмінювалася досвідом роботи з Любецькою ОТГ

06.02.2019   11:22Агенцiя

5 лютого в Куликівці побували представники Любецької ОТГ. На чолі невеликої делегації - Любецький селищний голова Сергій Пінчук. Разом з ним до Куликівки приїхали керівники і фахівці структурних підрозділів соціального та освітянського напрямку.

Колеги з Любеча зустрілися з Куликівським селищним головою Наталією Халімон та її заступниками. На зустрічі  говорили про шляхи розвитку Куликівської і Любецької ОТГ, ділилися досвідом роботи у різних сферах.
Йшлося про управлінську стуктуру, про співпрацю селищного голови з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, про роботу соціальних служб, освітянських та інших гуманітарних закладів.

Найбільше представників Любецької громади цікавила тема залучення інвестицій, написання і реалізації проектів. Куликівська громада має суттєві успіхи у сфері залучення  державних інвестицій, позабюджетних, грантових коштів. У 2018 році Куликівська ОТГ реалізувала чимало проектів  розвитку і тепер має  певний досвід, яким може поділитися з колегами з інших громад.

Після зустрічі у селищного голови фахівці Любецької ОТГ  поспілкувалися із своїми колегами з відділу економічного розвитку та інвестицій, відділу освіти селищної ради, служби у справах дітей райдержадміністрації. На галузевих зустрічах фахівці обох громад обмінялися досвідом роботи у своїх сферах.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини