Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 червня, 04:10:30

Землі Іванівської ОТГ повернули законним власникам

06.02.2019   10:23Агенцiя

Про це поінформували на сьогоднішньому засіданні оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу Чернігівщини. Це перше засідання даного штабу, проведене головою облдержадміністрації Олександром Мисником.

За інформацією начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олега Трейтяка, повідомлення про те, що 11 січня поточного року державний реєстратор однієї з сільрад Бобровицького району зареєстрував права оренди тринадцятьох земельних ділянок загальною площею 422 га ТОВ «ГЛОБАЛ АГРО ГРУПП», з’явилося у соціальних мережах 16 січня.

Оскільки законний власник усіх цих ділянок — Іванівська ОТГ — угод про оренду не укладав, уже наступного дня Головне територіальне управлінням юстиції у Чернігівській області поінформувало про факт порушення Міністерство юстиції України.

У результаті проведених Мінюстом перевірок незаконні реєстраційні дії скасовані, землі повернено у розпорядження господаря —Іванівської громади.

— Надзвичайно важливо, щоб кримінальна справа, порушена за даним фактом, була доведена правоохоронцями до логічного завершення. Тільки тоді ми зможемо попередити нові спроби незаконних дій. Винний має відповідати у відповідності до закону, — наголосив, підсумовуючи розгляд питання, Олександр Мисник.

У ході засідання про роботу оперативного штабу з питань захисту прав землевласників та представників аграрного бізнесу Чернігівщини протягом двох попередніх років доповів Олег Трейтяк.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Завдяки допомозі Латвії родини, що втратили житло, отримали ключі від модульних будинків у Чернігові 14:00

12 червня 2025 року на території модульного містечка у Чернігові відбулося урочисте вручення ключів від житлових будинків. Нові помешкання стали результатом міжнародної співпраці в межах Угоди між Міністерством економіки Латвійської Республіки та Чернігівською міською радою.

Перевірка використання коштів Ukraine Facility – пріоритет для держаудиторів Чернігівщини 12:38

11 червня 2025 року в Управлінні Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області відбулось обговорення результатів проведеної ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Тупичівської сільської ради за період з 01.01.2021 по 31.03.2025 за участю начальника Управління Олександра Кондрашова та сільської голови Тупичіва Лариси Шовкової.

Чернігівські легкоатлети — серед призерів чемпіонату України 11:34

З 9 до 11 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010–2011 рр.н.

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 11:32

Чернігівка Інна Ольховик вчиться на електрогазозварницю. Це одна із низки професій (а їх у переліку – 31), які можна обрати у межах експериментального проєкту, який віднедавна реалізує служба зайнятості з метою навчання жінок для працевлаштування у сферах, де вони були недостатньо представлені.

Незаконно «утилізували» небезпечні відходи, забруднюючи землю – викрито працівників місцевого підприємства 11:29

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської окружної прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами забруднення земель відходами та зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 239, ч. 2 ст. 364-1 КК України).