Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 17:20:07

Чернігівська міська рада просить відновити залізничне сполучення Чернігова з іншими містами України

01.02.2019   09:22

Сесія Чернігівської міської ради 31 січня 32-а голосами «за» прийняла звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України, ПАТ «Укрзалізниця» щодо відновлення залізничного сполучення міста Чернігів з іншими туристичними містами України.

Відповідно до звернення, міська рада пропонує:
1. Ввести двогрупний потяг сполученням Чернігів-Ужгород та Чернігів-Чернівці (через Ніжин, Київ, Хмельницький, Вінницю, Львів) шляхом приєднання до потягу Київ-Ужгород та перечеплення вагонів на Чернівці (через Івано-Франківськ) у Львові.
2. Ввести по парним числам двогрупний потяг сполученням Чернігів-Харків та Чернігів-Одеса (через Прилуки та Гребінку), шляхом приєднання вагонів у Гребінці до потягів у напрямку Харкова (через Лубни, Миргород, Полтаву) та Одеси (через Черкаси, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв).
3. Змінити графік руху поїзда Київ - Санкт-Петербург таким чином, щоб час прибуття з Харкова та Дніпра до Чернігова (кілька вагонів з пасажирами із цих міст доєднуються до вказаного потяга у Києві) припадав на першу половину дня (орієнтовно 7.00 – 12.00).
4. Додати зупинку на станції Чернігів для потяга Київ-Мінськ/Мінськ-Київ, який курсує щодня. Це дало б можливість збільшити туристичний потік з Республіки Білорусь та створило б у умови для розвитку міжнародного співробітництва.

Всі перераховані нововведення сприятимуть розвитку внутрішнього туризму та зміцненню національної єдності України.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив на повній підтримці міською владою цих позицій. Він підкреслив, що суто господарські інтереси компаній не мають підміняти собою інтереси держави. А доцільність мати залізничне сполучення між українськими містами, тим більше туристичними центрами - це те, що є абсолютно зрозумілим і необхідним.

Дане звернення ініційоване фракцією Радикальної партії Ляшка у міській раді.

При обговоренні в сесійній залі були озвучені й інші пропозиції щодо можливостей для пасажирів на залізничній станції Чернігів, з якими міська рада могла би звернутися до керівництва держави та керівництва Укрзалізниці. Владислав Атрошенко доручив підготувати їх і винести як проект рішення на наступну сесію.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини