Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 00:25:38

Відбулось двадцяте засідання Громадської ради

31.01.2019   12:08

30 січня відбулося двадцяте засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Прилуцької міської ради.


З першого питання - «Про делегування представників Громадської ради до конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посад директора та медичного директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня» - проінформував начальник відділу по роботі з кадрами міської ради Олег Касьян.

Члени Громадської ради ухвалили рішення подати дві кандидатури до конкурсної комісії: Дорошенка Валерія Володимировича, представника комітету самоорганізації населення № 4 мікрорайону М’ятно-дослідної станції та Опанасенка Олега Анатолійовича, голову громадської організації «Комфорт та якість».

У ході засідання були розглянуті подання голів громадських організацій Прилуцької міськрайонної Спілки ветеранів Афганістану при УСВА Дем’яненка О.А., ГО «Ветерани Афганської війни та учасники бойових дій Прилуччини» Нежиборця В.В. та ГО «Прилуцька міська спілка офіцерів-ветеранів афганської війни та воєнних конфліктів в інших державах» Кирічка А.Д. про нагородження відзнакою міського голови м. Прилуки «За заслуги» членів їхніх організацій.

Члени Громадської ради ухвалили рішення рекомендувати міському голові задовольнити клопотання голів громадських організацій та до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав нагородити відзнакою міського голови міста Прилуки «За заслуги»:
1. Скворцова Валерія Івановича;
2. Марченка Олександра Васильовича;
3. Бакунова Володимира Олексійовича;
4. Скочія Володимира Петровича;
5. Котеленця Сергія Андрійовича;
6. Синенка Сергія Володимировича;
7. Сидорського Віктора Федоровича.

Також члени Громадської ради внесли пропозицію до Дня Героїв Небесної Сотні нагородити відзнакою міського голови м. Прилуки «За заслуги» голову Громадської ради Руденка Олександра Валентиновича, як учасника подій майдану, волонтера та активного громадського діяча міста.

З третього питання порядку денного перед членами Громадської ради виступила директор краєзнавчого музею імені В.І.Маслова Тетяна Зоць, яка прозвітувала про культурно-освітню роботу краєзнавчого музею за 2018 рік.
Також Тетяна Зоць та начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тесленко проінформували учасників засідання про пам’ятки архітектури міста.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини