А ви чули про громадських детективів?
Виявляється, це пілотний проект, ініційований Експертним центром з прав людини. Інститут громадських детективів створений з метою розслідування та запобігання порушенням прав людини з боку правоохоронних органів.

«Громадські детективи – це реальна та безкоштовна допомога тим, хто постраждав від свавілля поліцейських, що можуть підтвердити люди, які вже скористалися такою допомогою. «Інститут громадських детективів є інструментом превенції порушень прав людини з боку правоохоронців, – розказує керівник проекту «Громадські детективи» Віктор Чупров, – проте на цьому ми не зупинимось: очікується, що незабаром детективи отримають спеціальні повноваження, які посилять ефективність їх роботи».
Соціальні працівники БО "Чернігівська МЕРЕЖА" ознайомилися з ініціативою "Громадські детективи" та її можливостях на зустрічі з керівниками проекту.
Благодійна організація "Чернігівська Мережа"
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.