Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 23:06:46

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини 10 разів залучалися до надання допомоги громадянам

29.01.2019   12:18Агенцiя

Упродовж минулої доби підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 9 разів залучалися для проведення робіт по вивільненню транспортних засобів зі снігових заметів та проблемних ділянок автодоріг, зокрема у м. Новгород-Сіверський, Борзнянському, Куликівському, Ріпкинському, двічі у Соницькому районах та тричі у м. Чернігів.


Вивільнено 11 одиниць техніки, надано допомогу 20 особам.

У Сосницькому районі вивільнено автомобіль швидкої медичної допомоги, що потрапив у сніговий замет на автодорозі Філонівка-Якличі, а між селами Лави та Волинка рятувальники вивільнили шкільний автобус, що прямував без дітей. У Ріпкинському районі біля с. Пушкарі надано допомогу з буксирування автобусу "Еталон" сполученням Чернігів-Ріпки, в якому перебувало 8 пасажирів. Загалом від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалося 30 чоловік особового складу та 9 одиниць спеціальної техніки підвищеної прохідності.

Крім того, 28 січня підрозділ 21-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Талалаївка у складі 2 чоловік особового складу та 1 одиниці техніки залучався для підвозу та заповнення водою системи опалення Талалаївської центральної районної лікарні. Теплозабезпечення лікувального закладу не порушувалось.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.