Поліцейським викладачам вперше в Україні вручено сертифікати з екстреної домедичної допомоги
Викладачі Тренінгового центру поліції Чернігівської області першими в Україні здобули кваліфікацію інструктора з надання екстреної домедичної допомоги та отримали відповідні сертифікати.

Викладачі Тренінгового центру Головного управління Нацполіції в Чернігівській області отримали в обласному центрі екстреної медичної допомоги свідоцтва про проходження навчання з надання домедичної допомоги.
Відтепер вони мають право не тільки власноруч надати цілком кваліфіковану допомогу постраждалим у катастрофах різного роду, а й передавати набуті знання поліцейським, які проходять у Тренінговому центрі курси з підвищення кваліфікації.
Що важливо — сертифіковані поліцейські інструктори з екстреної домедичної допомоги можуть проводити заняття самостійно, не залучаючи до цього медичних працівників з закладів МОЗ.
Найближчим часом такі ж курси пройдуть інструктори з особистої безпеки Тренінгового центру. В подальшому вони передаватимуть цей досвід поліцейським в районних центрах Чернігівщини.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська дзюдоїстка Анна Казакова здобула бронзу на етапі Відкритого Кубка Європи в Італії 10:39
У Конельяно (Італія) триває черговий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо, в якому беруть участь майже 350 спортсменів із 38 країн.
Чернігівська легкоатлетка Ганна Жмурко у складі збірної України виборола «срібло» на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу в Румунії 10:37
Фінішував чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з кросу, що проходив у Бейле-Фелікс (Румунія).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
10 листопада: цей день в Україні і світі 10:32
День 1356 Російська агресія - Day 1356 Russian aggression
Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18
Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.