Учасники бойових дій отримали земельні ділянки
Понад півтори тисячі українських захисників в Чернігівській області впродовж 2018 року отримали земельні ділянки. Близько 300 з них отримали землю під садівництво, решта під особисте селянське господарство.

В Головному управлінні Держгеокадастру в Чернігівській області зазначили, що Чернігівщина займає лідируючі позиції щодо надання земельних ділянок учасникам бойових дій для сільськогосподарських потреб та садівництва.
Поряд з цим не забувають органи місцевого самоврядування і про членів сімей загиблих воїнів та інвалідів війни, яким в пріоритетному порядку надають земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку та індивідуального дачного будівництва.
На майбутнє землевпорядники планують збільшувати площі земель для передачу у власність бійцям, щоб у найкоротші строки забезпечити максимальну кількість військових.
Ігор Березинський
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.