Комунальні служби цілодобово прибирають місто від снігу
За повідомленням синоптиків, з Балкан на Україну прийшов циклон, тому у кількох областях, включаючи й Чернігівську, 23 січня було оголошено штормове попередження.

Як і очікувалось, учора та сьогодні вночі у Чернігові спостерігалось погіршення погодних умов: значні опади снігу, хуртовина, ожеледь та налипання мокрого снігу. Місцями приріст снігового покриву був до 15-17 см. Снігопад довго не припинявся й тривав майже добу.
Комунальна техніка КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради вдень, вночі та зранку прибирала місто від снігу. Спочатку на вулиці міста вийшли 11 МАЗів, 1 ЗІЛ - вони посипали вулиці піщано-сольовою сумішшю, а 1 ГАЗ-«піскарик» обробляв нею тротуари.
На очищення тротуарів, зупинок і переходів вийшли спочатку 6, а потім іще 2 трактори з відвалами та щітками.
Основне очищення території міста проходило вночі.
- Нічна зміна розпочинається з 8 години вечора. Вночі задіяно більше техніки, ніж вдень, щоб до ранку максимально очистити місто від снігу. Піско-сольова суміш, якою посипаються дороги, не дає снігу прибитися до асфальту, - сказав начальник КП «АТП-2528» Руслан Волок.
У ніч із 23 на 24 січня комунальне підприємство виставило на очищення доріг і тротуарів 14 автомобілів, 8 тракторів і 1 навантажувач. Зупинки і переходи очищало 39 прибиральників.
Дуже важливо, щоб власники автомобілів не паркували машини на проїжджій частині та на тротуарах, особливо вночі, оскільки це заважає снігоприбиральній техніці працювати.
Із 5 години ранку підключилися до прибирання техніка і працівники КП «Зеленбуд» (в парках і скверах), а також трактори і двірники ЖЕКів прибирають у дворах багатоповерхівок.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.