Терапевтичне відділення Чернігівської міської лікарні № 2 переповнене хворими на ГРВІ та пневмонію
Терапевтичне відділення Чернігівської міської лікарні №2 ЧМР переповнене хворими на ГРВІ та пневмонію. Наразі тут лікуються 92 пацієнти.
Розраховане відділення на 50 осіб. У палатах поставили додаткові ліжка. В урологічному відділенні виділили 3 палати для хворих із терапевтичного.
Завідувач терапевтичного відділення Наталія Савицька зазначила, що відділення працює з перевантаженням. За санітарними нормативами, у палаті повинно бути чотири особи, наразі ж курс лікування проходять шестеро пацієнтів. Люди розміщені в палаті на додаткових ліжках. Із 92-х пацієнтів у 64 – пневмонія.
Як прокоментувала заступник головного лікаря з поліклінічної роботи ЧМЛ №2 Інна Сорокіна, в інфекційному відділенні зараз лікується 69 пацієнтів, із них у 35 – гостра вірусна інфекція, десь біля 10 пацієнтів – хворі на ГРИП, інші – з ускладненнями бронхіту, ларинготрахеїтами, є 2 дві вагітні жінки.
Прес-служба КНП "Чернігівська міська лікарня №2" ЧМР
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.