Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 15:49:27

Поновлено права дітей на безкоштовне харчування у навчальному закладі

21.01.2019   08:15

Зважаючи на обгрунтованість доводів прокурора, Чернігівським окружним адміністративаним судом задоволено позовні вимоги заступника керівника Менської місцевої прокуратури та зобов`язано сільську раду вчинити дії, спрямовані на забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, що відносяться до пільгової категорії.

Незабезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім`ям» безкоштовним харчуванням в закладі дошкільної освіти сільської ради суперечить вимогам ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», якою встановлено пільгові умови в оплаті за харчування дітей цієї категорії.
   
Враховуючи приписи законодавства, Менською місцевою прокуратурою проведено вивчення рішень місцевих рад, за результатами якого установлено факт незабезпечення дітей пільговим харчуванням.
   
Реагуючи на виявлені порушення прав неповнолітніх, місцевою прокуратурою до суду заявлено адміністративний позов.
   
Нагадаємо, що упродовж минулого року за позовами ювенальних прокурорів судом поновлено права 11 неповнолітніх на безкоштовне харчування в закладах освіти.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини