Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 00:21:20

Заходи з протидії нелегальним АЗС продовжуються

16.01.2019   11:30Агенцiя

На Чернігівщині співробітниками податкової міліції, у тісній співпраці із правоохоронними та іншими державними контролюючими органами, продовжується, розпочата минулого року, боротьба з тіньовими схемами на ринку реалізації палива та діяльністю нелегальних АЗС.

Автозаправні станції є об'єктами підвищеної небезпеки, для їх експлуатації необхідні відповідні дозвільні документи. Але, як показує практика, багато власників АЗС нехтують цим, а, відтак, діяльність таких об’єктів є потенційно небезпечною та може призвести до надзвичайних подій.

Вже з початку поточного року, в ході проведення операції «Акциз-2019», на території області припинено діяльність  3 АЗС та АГЗП, які функціонували без необхідних дозвільних документів. Внаслідок проведених заходів податковою міліцією, спільно із прокуратурою Чернігівської області, із незаконного обігу вилучено понад 43 тисячі літрів палива та обладнання, що використовувалось для його реалізації.

Заходи  протидії нелегальній діяльності тривають.


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини