Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 00:14:13

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

02.08.2012   09:37Агенцiя

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 14 злочинів, з них: 5 крадіжок індивідуального майна, 2 крадіжки колективного майна, 2 факти вилучення наркотиків, 2 факти збуту підакцизних товарів, 1 факт незаконного вилову риби, 2 факти привласнення та розтрати майна.

На автодорогах області сталось 4 ДТП, внаслідок яких 3 особи  травмовані, та 1 загинула.

На території області виникло 2 пожежі.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 311 адмінпротоколів, з них: 17 - за дрібне хуліганство, 176 - за порушення правил дорожнього руху.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 29 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини