Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 16:56:20

У Чернігівській області продовжується операція "Акциз"

12.01.2019   11:02Агенцiя

Головним управлінням Державної фіскальної служби у Чернігівській області з початку року проводиться комплекс широкомасштабних заходів з протидії тіньовому виробництву та обігу підакцизних товарів під умовною назвою «Акциз-2019», спрямованих на недопущення потрапляння на ринок фальсифікованих та контрабандних підакцизних товарів, а також забезпечення додаткових надходжень коштів до бюджету.

Заходи в рамках операції «Акциз» тривають декілька років поспіль і саме їх результативність вимагає продовжувати ці заходи в подальшому.

Так, у рамках операції «Акциз-2018», що проводилась протягом минулого року, обліковано 42 кримінальних правопорушення по напрямку протидії незаконному обігу підакцизних товарів, в тому числі 12 – за частиною 3 статті 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу життю та здоров’ю людей), припинено діяльність 8 незаконних виробництв підакцизних товарів, з яких 6 – з виготовлення алкогольного сурогату та 2 – з незаконного виготовлення паливно-мастильних матеріалів.

Впродовж минулого року з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи на суму 29,6 млн грн, у т.ч. 20 тисяч літрів горілки, 17,5 тисяч літрів спирту, 118 тисяч пачок тютюнових виробів, 319 тон пально-мастильних матеріалів та скрапленого газу. 

З метою забезпечення відповідного реагування та проведення перевірочних заходів Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що у разі наявності інформації про факти незаконного обігу підакцизних товарів на території Чернігівської області, громадяни мають можливість звертатися до органів ГУ ДФС у Чернігівській області за телефоном 651479 та у письмовій формі, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», за адресою: ГУ ДФС у Чернігівській області, м. Чернігів, вул. Реміснича, 11 для проведення перевірочних заходів та припинення правопорушень.
       
                                                   
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини