Спостерігали за позитивними змінами у руслі річки Десна
На березі Десни біля села Велике Устя Сосницького району представники всіх зацікавлених сторін та учасників будівництва вже спостерігали за позитивними змінами у руслі річки Десна.

Досягнути такого результату вдалося шляхом влаштування десяти берегозахисних напівзагат (шпор), що є частковою реалізацією надважливого проектного рішення проекту берегоукріплення річки Десна.
«В цьому році роботи профінансовано не на 100%, але ті проектні рішення, які наразі реалізовані, вже виконують свої функції. А саме, це зміна напрямку течії і переміщення фарватеру від лівого берега, що розмивається, в протилежний бік», – зазначила начальник Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталія Грудницька.
Представник проектної організації ТОВ «Водпроект-Чернігів» Анатолій Клименко відзначив, що проектні рішення на об’єкті ефективно реалізуються та мають бути виконані у повному обсязі, щоб в подальшому забезпечити повний захист берегу від розмиву.
Задоволена результатом і голова Великоустівської сільської ради Валентина Циганок: «Зроблена велика справа. Я задоволена роботою як управління водних ресурсів, так і роботою будівельників, які працювали майже цілодобово. За такий короткий термін та навіть в несприятливих погодних умовах вони повністю виконали своє завдання. Громада села і я особисто дуже вдячні всім, хто не став осторонь такого важливого для нашого села питання».
Присутні подякували одне одному за співпрацю в 2018 та побажали швидкої зустрічі в наступному році задля продовження даних природоохоронних заходів по берегоукріпленню головної водної артерії області.
Деснянське басейнове управління водних ресурсів
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.