Чернігівські ялинки після новорічних свят готові віддати всім бажаючим
Чернігівські ЖЕКи просять містян після новорічних свят складати використані ялинки біля контейнерних майданчиків. Їх достатньо, тому додаткових місць для збору ялинок у місті не робитимуть.
Натомість, місця розташування майданчиків добре відомі всім суб’єктам господарювання – здебільшого це малі підприємства – які традиційно з року в рік забирають певну кількість ялинок для подальшого використання. В основному, як паливний матеріал.
Як розповіли прес-службі міської ради керівники КП «Новозаводське» Віталій Морський та КП «Деснянське» Віктор Пригара, на умовах самовивозу забрати ці ялинки може будь-хто. У деяких випадках комунальні підприємства готові навіть допомогти завантажити деревця. Якщо є така потреба – підкажуть, де розташовані майданчики і на якому з них ялинок багато. Звернутися може будь-хто.
Наприклад, з території Новозаводського району, за словами Віталія Морського, таким чином забирають і вивозять більшу частину викинутих чернігівцями сухих ялин і сосен.
Те ж, що залишиться, комунальні підприємства мусять вивезти на міське звалище. Оскільки там цілі деревця не приймають, у місцях збору їх спочатку будуть подрібнювати. Знову ж таки: якщо хтось із суб’єктів господарювання має потребу в такій подрібненій хвойній деревині – може звернутися до ЖЕКу і забрати її безкоштовно.
Довідково. При догляді за парками і скверами Чернігова подрібнена деревина використовується. Але, за словами керівника КП «Зеленбуд» Романа Старікова, підприємство саме подрібнює зрізані гілки і такою сировиною забезпечене, додатково її зараз не потрібно.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.