Чернігів - у десятці найпопулярніших туристичних міст України
Кожне українське місто унікальне - має свої туристичні родзинки і прагне розвивати
У містах та регіонах дедалі активніше починають працювати над формуванням позитивного іміджу, брендингом територій, створенням якісного туристичного продукту та просуванням своїх туристичних можливостей. Але тільки деякі з них змогли чимось вразити протягом останнього року. Туристичний портал Zruchno.Travel підвів підсумки року, склавши ТОП-десятку найбільш цікавих для поїздок міст України.
До списку потрапив і Чернігів – місто легенд, зазначивши, що на розвиток бренду в місті регулярно проходять театралізовані екскурсії за участю легендарних героїв. Звичні лідери туристичної галузі цього рейтингу - Київ, Львів, Одеса, Кам'янець-Подільський, Луцьк, Тернопіль, Ужгород. А несподіваними фаворитами визначені Харків і Запоріжжя.
Серед позитивів Чернігова - відремонтований центральний бульвар міста і як наслідок - збільшення на 32% суми туристичного збору за перші 8 місяців 2018 року.
Також експерти, проаналізувавши розширену програму розвитку туризму на наступний рік, побачили у майбутньому Чернігова ще більші перспективи.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.