Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 12:15:38

Охоронець магазину "Квартал" вбив відвідувача, якого запідозрив у крадіжці

04.01.2019   09:04Агенцiя

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області завершено досудове розслідування стосовно 46-річного чернігівця, обвинуваченого в умисному протиправному заподіянні смерті іншій особі, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України.

Як з’ясувалося, обвинувачений, працюючи інспектором з охорони магазину «Квартал», 16 вересня минулого року знаходився у приміщенні магазину, однак при цьому перебував у відпустці.

Під час перебування у торгівельній залі вказаного магазину обвинувачений запідозрив одного з відвідувачів у можливому викраденні товару. У зв’язку з цим, на ґрунті виниклого конфлікту, у зловмисника виник умисел на протиправне заподіяння смерті чоловіку.

З метою реалізації свого плану, обвинувачений вийшов з магазину та пішов за потерпілим. Перебуваючи біля майданчику для розташування сміттєвих контейнерів, наніс чоловіку один удар ножем у живіт.

Внаслідок отриманого тілесного ушкодження потерпілий помер у приміщенні приймального відділення Чернігівської міської лікарні № 2 від гострої крововтрати.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.

Довідково: за вчинене зловмиснику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

Поліцейські оперативно розшукали зниклого 8-річного хлопчика з Бахмача 10:15

21 червня до поліції надійшло повідомлення про зникнення дитини, 2017 року народження, в м. Бахмач Ніжинського району

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини