Росіянину заборонили на три роки в’їзд до України
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка» оформлявся на в’їзд в Україну рейсовий автобус сполученням «Москва - Одеса».
В ході оформлення пасажирів встановлено, що один з них, 26-річний громадянин Росії, неодноразово незаконно відвідував тимчасово окуповані території України, а саме Крим.
За порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України відносно іноземця прийнято рішення про відмову в пропуску через державний кордон та винесено Постанову про заборону в’їзду в Україну терміном на 3 роки.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.