Поліція затримала чоловіка, який зарізав пенсіонера
В Чернігові біля дверей власної квартири громадяни виявили тіло 85-річного чоловіка з ножовим пораненням в області живота. Оперативники встановили, що пенсіонера вбив власний син.
Отримавши в Чернігові виклик про виявлення тіла пенсіонера з тілесними ушкодженнями кримінального характеру, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції разом із оперативниками кримінальної поліції. Провівши комплекс оперативно-розшукових заходів, опитавши свідків, правоохоронці встановили, що пенсіонера вбив 61-річний син.
Оперативники з’ясували, що того дня відвідини закінчилися конфліктом, внаслідок якого син кілька разів вдарив батька ножем у живіт. Від отриманих тілесних ушкоджень пенсіонер помер на місці.
Зловмисник затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектори комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44
На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.