Під час пожеж загинуло три особи
Упродовж минулої доби на Чернігівщині виникло 7 пожеж, внаслідок яких три особи загинули.
1 січня о 06:59 у м. Борзна по вул. Гоголя під час пожежі приватного житлового будинку загинув господар помешкання, 1965 року народження. Ймовірно, причиною трагедії послужила власна необережність чоловіка під час паління.
Того ж дня о 19:47 до оперативно-координаційного центру У ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу дачного будинку в садовому товаристві "Зірка", що в обласному центрі.
На місті пригоди працювало 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. Під час гасіння вогнеборці у помешканні виявили тіло 50-річного господаря без ознак життя. Обставини трагедії та причину виникнення пожежі встановлюють правоохоронні органи.
О 21:02 у с. Вишневе Ріпкинського району по вул. Центральній виникла пожежа житлового будинку. На місце пригоди прибули вогнеборці 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини смт Ріпки У ДСНС України у Чернігівській області.
Рятувальники о 21:55 локалізували, а о 23:48 остаточно ліквідували загоряння та врятували поруч розташовану господарчу споруду.
Під час ліквідації надзвичайники виявили у помешканні тіло господаря, 1954 року народження. Ймовірною причиною виникнення пожежі послужило порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації нагрівальної печі.
Вогнем частково пошкоджено дах та перекриття будинку, знищено майно господаря.
До ліквідації зазначених пожеж від підрозділів У ДСНС України у Чернігівській області залучалися 19 чоловік особового складу та 5 одиниць спеціальної техніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31
8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.
11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22
День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression