Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 17:53:30

У міській раді підсумували новорічні вихідні

02.01.2019   11:12

Сьогодні, 2 січня, на ранковій нараді у мерії керівники міських управлінь та служб доповіли про ситуацію в Чернігові протягом свят.

Як і анонсувалося, вночі 1 січня працювали спеціальні рейси громадського транспорту. Зокрема, 12 тролейбусів курсували на нічних лініях.

На жаль, під час свят трапилися кілька неприємних інцидентів. На перехресті вулиць Доценка та Рокоссовського, біля дитячої поліклініки, зламали електронне табло.  Пошкоджено кілька елементів світлового фонтану, встановленого на місці фонтану пішохідного, а також один світловий елемент у сквері імені Богдана Хмельницького. А ще - один сіті-лайт у підземному переході біля готелю «Україна»: тут порушника одразу встановлено, відновлення міського майна відбудеться за його рахунок.

У зв’язку з цими випадками, міський голова Владислав Атрошенко закликав поліцію активніше затримувати тих, хто нівечить майно громади, використовуючи, серед іншого, встановлені в місті відеокамери. А чернігівців – не проходити повз: фотографувати і фільмувати вандалів, викликати сили правопорядку, створювати для хуліганів атмосферу суспільного осуду. Адже все що зроблено в місті – зроблено для всіх людей.

На головній площі ексцесів не було, працювали всі локації, всіх об'єднувало це свято, проінформував на нараді начальник управління культури та туризму Олександр Шевчук. Він нагадав про заходи на наступні святкові дні: 6-7 січня на Красній площі відбудеться фестиваль вертепів, а 12 січня - етнофестиваль «Де коза ходить, там жито родить», до якого залучаються колективи з усієї України.

Окреме питання виникло щодо катання на поні. До міської ради звернулися матері загиблих бійців АТО, які просили прибрати цей атракціон з-під стели загиблим. Представник муніципальної варти наголосив на тому, що власники коней не завжди дотримуються визначеного для нього місця та маршруту. У зв’язку з цим перед ними будуть поставлені жорсткіші вимоги, а при невиконанні – атракціон перемістять на іншу локацію.

Начальник міського управління охорони здоров’я доповів про ситуацію з захворюваністю на ГРВІ та грип у Чернігові. Якщо по першій групі хвороб є деяке сезонне збільшення, то по грипу до епідпорогу ще далеко, - повідомив він.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини