Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 04:55:07

На профільному штабі підвели підсумки роботи зі стягнення аліментів

29.12.2018   10:48Агенцiя

Заключне п’ятнадцяте в цьому році засідання регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання органами державної виконавчої служби Чернігівської області рішень про стягнення аліментів пройшло в управлінні юстиції.



Олег Трейтяк підкреслив надзвичайну доцільність та ефективність двох пакетів законів, що посилили відповідальність неплатників аліментів. Підсумовуючи результати роботи відділів державної виконавчої служби за 2018 рік відзначив розмір нарахованих штрафних санкцій та застосовані до боржників примусові заходи впливу.

В.о. керівника Управління державної виконавчої служби Ігор Бондарев говорив про стан виконання рішень про стягнення аліментів та показники області в рейтингу по України.

Відділами державної виконавчої служби Чернігівської області стягнуто майже 159 мільйонів гривень аліментів на користь 15 478 дітей. З цієї суми санкції становлять майже 44,3 мільйона гривень. Лише за останній тиждень в області стягнуто 3 586 938 гривень.

Кожен з членів профільного штабу у відповідності до компетенції міг доповісти про реалізацію норм законодавства про стягнення аліментів. Зокрема, представник Чернігівського прикордонного загону Олександр Семенюк відзначив, що інформаційна кампанія сприяла обізнаності прав і обов’язків осіб, які виїжджають з дитиною за кордон.

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression