Кордон за тиждень. ОФІЦІЙНО
Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.
Підрозділи Чернігівського прикордонного загону перебувають у бойовій готовності.
Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.
За порушення державного кордону затримано одну особу.
З 17 до 25 грудня 2018 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 50.2 тис. осіб та 13,4 тис. транспортних засобів.
До адміністративної відповідальності притягнуто 44 особи, на яких накладено штрафів на суму 78344 гривні.
Через державний кордон не пропущено 23 особи, серед яких 15 - громадяни Росії, з яких 10 не змогли підтвердити мету свого перебування в Україні.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.
Корюківські поліцейські, ветеран російсько-української війни та волонтери Червоного Хреста провели для дітей урок інклюзивності 14:47
Начальник сектору дотримання прав людини Корюківського райвідділу поліції спільно з волонтерами Корюківської філії Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України організували для дітей пізнавальний захід, присвячений інклюзивності, взаємоповазі та підтримці людей, які мають порушення здоров’я чи мобільності.
На регіональній діалоговій платформі стейкхолдерів окреслили перспективи для молоді 14:15
Ефективна професійна орієнтація школярів є основою для успішного економічного розвитку країни. Сучасність вимагає від освітніх інституцій та роботодавців гнучкості та впровадження нових підходів до кар'єрного консультування.
У Чернігові пройшов Всеукраїнський олімпійський день 13:22
Щороку Олімпійський день проходить у майже 200 країнах світу з нагоди створення Міжнародного Олімпійського Комітету та об’єднує сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя у різних куточках України.
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.