Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 16:27:45

Викрадача акумуляторних батарей засуджено до 4 років позбавлення волі

19.12.2018   07:40Агенцiя

Вироком Чернігівського районного суду чоловіка засуджено за таємне викрадення чужого майна, у тому числі поєднаного з проникненням до охороняємої території (ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України).

Як з’ясувалось, зловмисник, перебуваючи в різних населених пунктах Чернігівського району, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, неодноразово таємно викрадав акумуляторні батареї з автомобілів різних марок.

У зв’язку з вказаним потерпілим завдано матеріальних збитків на суму понад 5000 грн.

У ході судового розгляду обвинувачений щиро розкаявся у вчиненному, однак згідно з висновком органу пробації ризик вчинення обвинуваченим повторного кримінального правопорушення оцінюється як високий, його виправлення без позбавлення волі може становити небезпеку для суспільства.

Вироком суду зловмиснику призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21

Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

"Любеч. Ілюстрована історія" презентована в бібліотеці 11:09

9 жовтня 2025 року у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація науково-популярного видання "Любеч. Ілюстрована історія", авторами якої є любечани Сергій Граб та Анатолій Федорченко.

Infocrime Чернігів: маніпуляції та фейки вересня 11:06

За перший місяць моніторингу проєктом Infocrime Чернігів було виявлено 273 матеріали, що містять ознаки маніпуляцій або є фейками.

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи

Пільги на комуналку для військових із Чернігова: хто має право та як оформити — пояснюють юристи 10:53

Чернігівці військові, які боронять Україну та мають статус учасників бойових дій, можуть отримати знижку на оплату комунальних послуг. Як оформити пільгу та які документи потрібні — роз’яснюють експерти Юридичного Гончаренко центру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини