Робочий тиждень у Прилуцький міській раді розпочався із апаратної наради міського голови
17 грудня у сесійній залі міської ради відбулася нарада міського голови Ольги Попенко із її заступниками, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, Прилуцького міськрайонного відділу УДСНС України у Чернігівській області та Прилуцького міського відділу Служби безпеки України в Чернігівській області.
.jpg)
У ході наради розглядалися питання щодо моніторингу економічного, соціального розвитку міст, фінансовий звіт — використання бюджетних коштів за 11 місяців, прозорості діяльності бюджетних установ та застосування програмних продуктів, які закуповуються та створюються на замовлення органів влади.
Про результати моніторингу економічного і соціального розвитку міст обласного значення Чернігівської області за 9 місяців 2018 року доповів профільний заступник міського голови Олександр Сивенко.
У своєму виступі посадовець зазначив, що місто Прилуки по Чернігівській області за 2018 рік та й протягом останніх років займає перші місця. Детальна доповідь-презентація додається.
Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності - головний бухгалтер міської ради Інна Яценко інформувала про забезпечення прозорості діяльності бюджетних установ м.Прилуки.
Про особливості застосування програмних продуктів, які закуповуються та створюються на замовлення органів влади проінформувала керуюча справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Малоголова.
Про виконання бюджету за 11 місяців 2018 року доповіла начальник фінансового управління міської ради Олена Ворона.
Міський голова Ольга Попенко дала ряд доручень та проаналізувала виконання доручень, даних на попередніх апаратних нарадах, а також звернень громадян та суб’єктів господарської діяльності та підвела підсумки наради.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
Важливо подбати про себе: ефективність лікування раку молочної залози на ранній стадії – більше 95% 11:41
Майже 90 років у жовтні в усьому світі організовують інформаційні заходи, направлені на боротьбу з раком молочної залози.
Коропські поліцейські виявили нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму майже в 11 разів 11:20
У селищі Короп Новгород-Сіверського району, під час патрулювання, поліцейські з реагування патрульної поліції відділення поліції Nº1 ( с- ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу поліції зупинили автомобіль марки ВАЗ, водій якого порушив правила дорожного руху.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще дев’ять чернігівців, за знищене — шестеро 10:59
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 28 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Питання пасажирських перевезень у Ріпкінській громаді – у фокусі виїзної зустрічі профільного департаменту 10:28
Фахівці Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства 27 жовтня провели виїзну зустріч з керівництвом Ріпкинської територіальної громади.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.