Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 18:31:45

UA: ЧЕРНІГІВ підбили річні підсумки проекту “#Звіти_наживо”

18.12.2018   11:46Агенцiя

Цьогоріч Суспільний мовник запустив масштабний всеукраїнський проект “#Звіти_наживо”. Його мета – змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю в прямому ефірі.

Щомісяця регіональні канали Суспільного спілкувалися з представниками місцевого самоврядування та службовцями виконавчої влади регіонального рівня, аби обговорити гострі теми та отримати відповіді на нагальні питання.

Зокрема, Чернігівська філія Суспільного за період з березня по листопад провела вісім телевізійних ефірів. Найбільш резонансними з них стали програми за участю міських голів Чернігова (Владислава Атрошенка) та Ніжина (Анатолія Лінника), а також начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослава Куца. З останнім в ефірі обговорили актуальні для містян питання формування переліку доріг для подальшого ремонту, пріоритетність, процедуру прийому виконаних робіт.

Несподіваний інтерес з боку глядачів викликала програма за участі міського голови Ніжина Анатолія Лінника.

“Ми не очікували, що передача буде настільки популярною серед мешканців міста Ніжина, адже було дуже багато телефонних дзвінків з запитаннями до гостя під час прямого ефіру. Це нас приємно здивувало і ще раз підтвердило тезу про те, що люди цікавляться життям власного міста і такого роду інформація з перших уст їм вкрай необхідна. Гадаємо, нам, як суспільному мовнику, варто більше уваги приділяти саме районам області, тому що там так само вирує життя і є потреба в публічності та підзвітності чиновників. В той же час, запрошувати в прямі ефіри голів ОТГ та мерів малих міст непросто, оскільки багато хто з них неохоче йде на контакт ”, – говорить Артем Шелковий, продюсер UA: ЧЕРНІГІВ.

Упродовж року траплялися й форс-мажори. Зокрема, не обійшлося без заміни гостя. Для участі у жовтневому випуску на тему початку опалювального сезону запросили Володимира Кривенка, директора Департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Чернігівської ОДА. Однак, з ряду причин, Володимир Кривенко з’явитися у студії не зміг. Його замінив заступник Андрій Ярош.

За рік існування проекту команда UA: ЧЕРНІГІВ проаналізувала його сильні сторони, а також виявила аспекти, які потребують вдосконалення.

“Оскільки над проектом працює команда, є різні думки стосовно його розвитку. Ми знаходимося в пошуку ідеального рішення. Мені здається, що “#Звіти_наживо” мають бути трішки більшим за хронометражем, і тоді запрошені до студії журналісти могли б ставити не одне запитання, а декілька. Так само дзвінки мають прийматися постійно. Але оскільки ми працюємо згідно картки проекту, дотримуємося чіткого таймінгу. Все ж, можливо, наступного року слід зробити передачу більш динамічною, – ділиться думками Артем Шелковий. – До того ж, ми зіткнулися з тим, що журналісти з інших ЗМІ не завжди готові приходити на ефіри. Принаймні, така специфіка в Чернігові. Можливо, через те, що у нас не так багато засобів масової інформації, як у більших містах. Хотілося б, щоб представники медіа більш активно й жваво брали участь. Крім того, є потреба в експертах, які знаються на темах житлово-комунального господарства, економіки, бюджету, медицини. Ну й, безумовно, громадський сектор теж має розвиватися, сподіваємося на збільшення активності самих глядачів, їхнє залучення до програми”.

Крім того, команда UA: ЧЕРНІГІВ бажала б бачити частіше у передачі представників правоохоронних органів та судів. Разом із тим телевізійники відзначають важливість формату програми та необхідність давати змогу людям ставити питання високопосадовцям безпосередньо.

“#Звіти_наживо” є унікальним інформаційним продуктом тому, що глядачі мають доступ до чиновника напряму. Йдеться про те, що під час програми вони самі можуть поставити запитання посадовцю, до якого, наприклад, треба записуватись на прийом. А тут завдяки «Звітам» ця людина є на відстані телефонного дзвінка в студію. Також запитання можна поставити і протягом тижня перед програмою в соцмережах. Під час самого ефіру намагаємось поставити всі запитання, яку були зібрані. Тож, в принципі, більшість тих, хто хотів запитати чиновника, відповіді отримують”, – підсумувала випускова редакторка  програми Ірина Мельник.

Нагадуємо, останній цьогорічний ефір “#Звітів_наживо” відбудеться 21 грудня. У заключному випуску програми звітувати запропоновано чернігівському міському голові Владиславу Атрошенко за виконану в 2018 році роботу.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 листопада 18:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 18-24 листопада 2019 року

17 листопада - День працівників сільського господарства України

17 листопада - День працівників сільського господарства України 09:44

Свято День працівників сільського господарства в Україні або День аграрія відзначається в листопаді. Засновано в 1993 році. Святкові заходи включають вшанування працівників сільського господарства і всього агропромислового комплексу.

17 листопада - Міжнародний день студентів

17 листопада - Міжнародний день студентів 09:43

Студенти - це один із самих прогресивних верств суспільства в усі часи. Їх сміливість і відвага до постійного втілення новаторських ідей, тяга до справжніх ідеалів свободи не раз ставала взірцем до загального наслідування, надихаючи інших і виступаючи прикладом для майбутніх поколінь.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини