Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 21:48:48

Відтак, проведе за ґратами довгих 14 років

18.12.2018   08:55

Вироком Ніжинського міськрайонного суду винного засуджено до 11 років позбавлення волі за умисне вбивство та 4 епізоди крадіжок, поєднаних з проникненням в приміщення (ч. 3 ст. 185, ч. 1 ст. 115 КК України).

Як з’ясувалося, у травні 2016 року обвинувачений вчинив ряд крадіжок, поєднаних з проникненням у приватні помешкання, звідкіля викрав гроші, повітряний компресор, велосипед та інші речі.

Не зупиняючись на вказаному, усіляко нехтуючи принципами моралі, обвинувачений, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, умисно наніс односельцю декілька ударів ножем в область грудної клітки, затилку голови та шиї, чим спричинив останньому тяжкі тілесні ушкодження, від яких він помер.

Не погоджуючись з вироком суду в частині призначеного покарання, прокурором подано апеляційну скаргу, яку мотивовано необхідністю посилення міри покарання.

Врахувавши доводи прокурора, колегія суддів Чернігівського апеляційного суду скасувала вирок місцевого суду та призначила обвинуваченому покарання у виді 14 років позбавлення волі.

Вирок суду набрав законної сили.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини