На трасі М-01 у Ягідному встановлено демпферну систему - новий засіб для підвищення безпеки дорожнього руху
Амортизаційний пристрій "демпферна система" - для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.
Новий пристрій для підвищення безпеки дорожнього руху було встановлено у селі Ягідне на трасі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі на 1-му кілометрі Південного під'їзду до Чернігова.
«Демпферна система» – це спеціально розроблена система, яка під час лобового зіткнення утримує транспортний засіб контрольованим чином з мінімальними збитками для учасників дорожнього руху. Дана система поглинає енергію удару і є непрохідною. У випадку зіткнення з нею автомобіля, вона зминається наче «гармошка», тим самим гасячи силу удару, та не прошиває машину наскрізь. При бічних наїздах система функціонує, як стандартне дорожнє бар'єрне огородження, що деформується.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.