Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 02:44:11

Чернігівські прикордонники розжилися ще одним авто

30.07.2012   16:24

В результаті автомобіль БМВ залишиться в Україні!

Близько 6 – ї години ранку 28 липня в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Нові Яриловичі” на в’їзд в Україну прибув легковий автомобіль “BMW” на латвійській реєстрації, яким керував громадянин Молдови. Після того, як автомобіль заїхав в пункт пропуску, водій на паспортному контролі пред’явив контрольний талон для проходження формальностей по „зеленому коридору”. Виходячи з оцінки та аналізу ризиків прикордонним нарядом ініційовано проведення поглибленого спільного прикордонно-митного огляду автомобіля на смузі руху „червоний коридор”.

Під час здійснення спільного огляду транспортного засобу та вивчення документів на право керування транспортним засобом прикордонним нарядом встановлено, що доручення на автомобіль “BMW” видане литовським нотаріусом має ознаки підробки.

В результаті автомобіль вилучено та направлено до терміналу Чернігівської митниці. Сума оцінки автомобіля склала 34458 гривень.

Всього ж за минулий тиждень, з 23 по 29 липня 2012 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено майже 211 тис. громадян та 40,5 тис. транспортних засобів, затримано 16 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 78 осіб, на яких накладено штрафів на суму 5595 гривень.
Через державний кордон не пропущено 49 осіб, з яких 16 – діти громадян України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 37,5 тисячі гривень.

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.