В Чернігівському міському центрі зайнятості вдалися до експерименту
Чернігівський міський центр зайнятості активно проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед зареєстрованих безробітних та інших категорій громадян.

Кожного тижня організовуються семінари, тренінги, дні відкритих дверейтощо. Тематика цих заходів різноманітна і їх мета - допомогти шукачам роботи зорієнтуватися на ринку праці, дізнатися про його актуальні тенденції та вакансії, навчитися презентувати себе роботодавцю, успішно пройти співбесіду, правильно складати резюме.
Днями там вдалися до експерименту – залучили до проведення тренінгу з безробітними… безробітну. Олена Боженко перебуває на обліку в Чернігівському міському центрі зайнятості іза допомогою особистого консультанта з працевлаштування шукає роботу.
Вона – психолог за освітою, працювала в банківській сфері, де серед інших своїх обов’язків проводила мотиваційні тренінги для колег. Дізнавшись про досвід роботи Олени, фахівці служби зайнятості запропонували жінці долучитися до підготовки і проведення заходу для шукачів роботи.
Результатом спільної праці став мотиваційний тренінг для безробітних «Як знайти роботу, а в роботі знайти себе. Мотивація». Під час заходу учасники ознайомилися з основними психологічними проблеми на шляху до успішного пошуку роботи і вчилися вирішувати їх, пройшли тестування на виявлення типу особистості з метою подальшого вибору методів власної мотивації та закріпили отримані знання практичними вправами.
У службі зайнятості відзначають корисність подібних заходів. Зокрема, такий тренінг – це можливість для всіх його учасників набути новий досвід: для слухачів - це нові знання та навички, для тренера – нові ідеї щодо подальшого професійного розвитку, для фахівців центру зайнятості – нові нетипові підходи до взаємодії з клієнтами.
Чернігівський міський центр зайнятості
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.