Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 23:20:35

Профспілка чернігівських гірників перемогла міністерських рейдерів у суді

13.12.2018   08:20Агенцiя

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив у повному обсягові позовні вимоги первинної профспілкової організації Управління «Чернігівторф» Незалежної профспілки гірників України і скасував дії наказів Міненерговугілля, одним із яких було звільнено з посади виконуючого обов’язки директора ДП «Чернігівторф» Юрія Бондаренка та призначення замість нього Іллі Рокоче.

Відтак, суд визнав призначення Рокоче незаконним і заборонив йому доступ до документації та печатки підприємства, а також заборонив вносити будь-які зміни до Єдиного державного реєстру.

Профспілка чернігівських гірників перемогла міністерських рейдерів у суді. Сьогодні суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Юрій Скалозуб ухвалив рішення про скасування наказів Міненерговугілля від 29.10.2018 року № 97-к/к та № 98-к/к. Торф’яники Смолинського та Ірванцівського торфозаводів неодноразово виступали проти призначення Рокоче виконуючим обов’язки директора ДП «Чернігівторф».

У Смолині вже понад місяць як страйкують шахтарі, за що Рокоче заблокував рахунки підприємства та залишив без зарплат бунтівних працівників.

Втім, сьогоднішнім рішенням Чернігівський окружний адміністративний суд позбавив незаконно призначеного ставленика Міненерговугілля Іллю Рокоче будь-яких прав і заборонив втручатись у справи ДП «Чернігівторф». Рішення суду набуває сили з моменту його підписання. Відтак, подальше перебування пана Рокоче в кабінеті директора «Чернігівторф» є кримінальним злочином і розцінюється як втручання в господарську діяльність державного підприємства.

Шахтарі неодноразово заявляли, що призначення далекого від торф’яної галузі Рокоче на керівну посаду в «Чернігівторфі» мало головну мету – освоєння через корупційні механізми «вибитими» смолинськими торф’яниками 15 мільйонів гривень та доведення до банкрутства галузі.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини