Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 20:27:41

"Чернігівщина туристична: вибір року - 2018": де варто побувати

10.12.2018   12:36Агенцiя

В області вперше визначили кращі туристичні місця, заклади, та заходи. Конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року - 2018» тривав майже рік.

Ініціатор та організатор — Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Експертна рада та інтернет-користувачі у шести номінаціях обирали кращих з кращих. Нагороди переможцям вручали у п’ятницю, 7 грудня.

Ними стали:

- туристична подія : VII Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах та свято Івана Купала (с. Олешня, Ріпкинський р-н);

- гостинна садиба: агросадиба «Соколиний хутір»  (с. Петрушівка,  Ічнянський р-н);

- заклад розміщення: комплекс «Бреч» (с. Бреч, Корюківський  р-н);

- музейний заклад: Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» (м. Батурин);

- фахівець туристичного супроводу - Іван Коцюра (м.Чернігів);

- туристична фотографія: фото «300 – літній «смайлик»- автор Вікторія Неруш (м. Мена).


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:00

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

26 лютого: цей день в Україні і світі

26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59

День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини