Кримінальна поліція викрила магазинного злодія
У райцентрі раніше судимий чоловік зламав двері в магазині та виніс звідти три ящики горілки. Поліція розшукала зловмисника і повернула майно торговельному закладу.
5 грудня по допомогу до поліції звернувся приватний підприємець і повідомив, що з його магазину у Городні злодій викрав три ящики горілки.
Поліція встановила, що лиходій потрапив всередину, зламавши врізний замок у дверях. За допомогою системи відеоспостереження «Безпечне місто» кримінальна поліція спочатку від слідкувала пересування крадія, а потім і вийшла на самого лиходія.
Ним виявився раніше судимий житель Городнянського району, викрадене вилучено та повернуто власнику.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище ) – карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.