Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 02:52:35

Припинено діяльність незаконної АЗС

08.12.2018   12:52Агенцiя

Діяльність нелегальних заправних станцій призводить до втрат бюджетних надходжень та становить загрозу екології та безпеці регіону і його мешканців. Тому, фіскальні органи приділяють першочергову увагу боротьбі з таким протизаконним «бізнесом».

Податковою міліцією ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з працівниками прокуратури та Національної поліції встановлено, що на одній з АЗС в області реалізація паливно-мастильних матеріалів та скрапленого газу здійснювалась без необхідних документів.
 
Відповідні дозволи необхідні у зв’язку з тим, що автозаправні станції є об'єктами підвищеної небезпеки.

Внаслідок проведених заходів із незаконного обігу вилучено понад 28 тис. літрів палива та обладнання для його реалізації. Загальна вартість вилученого становить 1 млн. 350 тис. гривень.

За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою зареєстроване кримінальне провадження  ч. 1 ст. 272 КК України.


Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини