Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 10:03:03

Вибухи під Ічнею: небезпечна зона зменшилася до 100 метрів

06.12.2018   09:35Агенцiя

Зона забруднення вибухонебезпечними предметами, яка утворилася навколо арсеналу біля міста Ічня Чернігівської області після виникнення там надзвичайної ситуації, з 16 км скоротилася до 100 м.

Про це повідомив керівник прес-служби управління ДСНС у Чернігівській області Роман Хропатий.

"На сьогодні 16-кілометрова зона забруднення скоротилась до 100 метрів", - сказав він.

За словами Хропатого, з початку робіт на постраждалій від вибухів території зібрано 95805 боєприпасів. Розчищення проводить зведений піротехнічний загін ДСНС України у складі 87 чоловік та 28 одиниць спецтехніки.

Хропатий додав, що згідно з планом проведення робіт із розмінування території Ічнянського району, підписаним Прем’єр-міністром, роботи мають закінчитися до 15 грудня.

Як повідомлялося, пожежа з подальшою детонацією боєприпасів на території військового складу Міністерства оборони поблизу смт Дружба Ічнянського району Чернігівщини виникла вночі 9 жовтня. Із 16-ти кілометрової зони можливого ураження (м. Ічня та 30 прилеглих населених пунктів) було евакуйовано понад 12,5 тисяч осіб.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини