Міський голова Чернігова привітав бійців із прийняттям Військової присяги на вірність народу України
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 1 грудня, привітав новобранців із складанням Військової присяги. Цього дня присягли на вірність Українському народові 93 молодих бійці.
![](/uploads/23002-m.jpg)
Урочиста подія за участю особового та керівного складу військової частини, рідних та близьких проходила на території 3-го стрілецького батальйону в/ч 3066 Національної гвардії України.
- На моє глибоке переконання, кожен чоловік повинен пройти службу в армії. Сьогодні Україна підкріплює свою армію і всі зусилля Президента України в цьому питанні є правильними. Країна ніколи не відродиться без потужної армії.
Те, що сьогодні відбувається в Азовському морі – це спроби Росії блокувати економіку України, шляхом перекриття практичної роботи найголовніших промислових морських портів. Дійсно це спротив тому, щоб ми були незалежною державою.
Потужна оснащена армія – це є запорука держави. Я дуже радий за цих хлопців, оскільки вони мають нормальні умови для несення служби. Той час, який проведуть ці хлопці в армії, сконцентрує їх і зробить справжніми чоловіками, - з такими словами звернувся Владислав Атрошенко до молодих військових та побажав усім нормальної служби, а батькам не дуже за них хвилюватися.
Довідка:
Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства Внутрішніх Справ України та має правоохоронні функції, створений 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.
Національна гвардія України Чернігівщини представлена одною військовою частиною – 3-й стрілецький батальйон військової частини 3066 (близько 300 військовослужбовців).
З 2001 року до складу батальйону входить рота патрульно-постової служби, яка здійснює охорону громадського порядку на вулицях міста. Жоден масовий захід у місті не проводиться без залучення особового складу патрульного підрозділу, який в повній мірі виконує покладені на нього обов’язки. Також батальйон забезпечує порядок там, де утримуються злочинці.
На початку 2014 року особовий склад батальйону виконував службові завдання по захисту адміністративних будівель в містах Харкові та Донецьку. З початком проведення антитерористичної операції на сході України, особовий склад батальйону один з перших був направлений в район бойових дій. Виконували бойові задачі в місті Слов’янськ, стояли на обороні міста Маріуполя, виконували завдання на блок-постах, більшість військовослужбовців пройшли не одну ротацію на сході України.
Батальйон є однією з підшефних військових частин Чернігівської міської ради. Щороку за міською програмою шефської допомоги їм перераховується субвенція на закупівлю військового обладнання. У цьому році військовій частині з міського бюджету перераховано майже 400 тис. грн.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.