Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 08:53:18

Вісім громад Чернігівщини стали учасниками проекту "Громада для людини"

27.11.2018   14:45Агенцiя

Учасники проекту – працівники соціальної сфери – стануть агентами змін у сфері надання соціальних послуг вразливим категоріям населення та запроваджуватимуть моделі інтегрованих соціальних послуг у громадах.

Всього на участь у проекті подали заявки 245 громад з усієї України. За результатами конкурсного відбору учасниками проекту стали 101 об’єднана територіальна громада. З них вісім представлятимуть Чернігівську область.

Отже, переможці від Чернігівської області: Кіптівська сільська рада, Любецька селищна рада, Парафіївська сільська рада, Михайло-Коцюбинська селищна рада, Козелецька селищна рада, Носівська міська рада, Остерська міська рада та Бобровицька міська рада.

Всі вони стали учасниками проекту "Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг", що реалізовується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми «U-LEAD з Європою.

Як зазначають організатори проекту, його головна мета - покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

Для представників громад Чернігівщини тема роботи із вразливими групами населення знайома. Адже у березні Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування спільно з Чернігівським обласним центром для дітей сім'ї та молоді та ГО "Партнерство кожній дитині" проводив тренінг для соціальних працівників ОТГ. Вже тоді тема інтегрування соціальних послуг викликала жвавий інтерес серед аудиторії. А тому, коли був оголошений конкурс громади взяли активну участь у заповненні заявок.

«На мою думку, основою сталого розвитку та благополуччя населення в об’єднаній територіальній громаді є соціальна відповідальність мешканців та влади. Сподіваюся, що участь у проекті «Громада для людини» та навчальних заходах, які проводить наш ЦРМС, виведе соціальні послуги в ОТГ на новий більш якісний рівень», - зазначила Ірина Кудрик, директор Чернігівського ЦРМС.


Чернігівський ЦРМС

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини