Переведені на посилений варіант несення служби
Глава МВС Арсен Аваков дав доручення Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Національній поліції України та Державній службі України із надзвичайних ситуацій перейти на посилений варіант несення служби.
Таке рішення було прийнято на підставі положення про МВС України.
За наказом начальника ГУНП в Чернігівській області, виданим в порядку реагування на відповідні накази Міністра внутрішніх справ та Голови Національної поліції України, особовий склад ГУНП та підпорядкованих підрозділів відсьогодні переведений на посилений варіант несення служби.
Він переслідує мету забезпечення публічної безпеки та порядку, нормалізацію оперативної обстановки, проведення цілодобового моніторингу та контролю за оперативною ситуацією.
В рамках реалізації визначених заходів усім службам та підрозділам поліції поставлені завдання відповідно до їх напрямків службової діяльності.
Особливий режим несення поліцією служби запроваджено відсьогодні, 26 листопада, і триватиме до особливого розпорядження.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression