Зухвалість привела за грати!
Днями увечері, близько 22:00, наряди Державтоінспекції, що здійснювали нагляд за дорожнім рухом в місті Чернігові, отримали орієнтування від чергового по управлінню ДАІ Чернігівської області про необхідність негайного затримання автомобіля “Форд – транзит”, білого кольору, водій та пасажири якого обґрунтовано підозрюються у скоєнні зухвалого злочину.
Місцевий мешканець Сергій, повертаючись з роботи після другої зміни, не доїхав додому на своєму мопеді “Хонда – Діо” фактично кілька сотень метрів. По вулиці Богунського чоловік зупинився біля магазину, аби купити цигарок, а коли повернувся – не повірив власним очам: залишений лише на кілька хвилин його “залізний кінь” зник безслідно.
Приголомшений від такого нахабства, власник транспортного засобу метнувся в один бік, у інший, шукаючи пропажу. Несподівана допомога прийшла від молодої жінки, яка прогулювалася неподалік із малесеньким дитинчам. Коли він запитав її про те, чи не бачила вона чогось підозрілого, та відповіла, що кілька хвилин тому троє молодиків завантажили мопед у багажний відсік мікроавтобуса та зникли в невідомому напрямку. Молодиця не тільки безпомилково визначила марку автомобіля втікачів (“Форд-Транзит” білого кольору), а спромоглася запам’ятати ще й державний номер. Відразу після цієї розмови власник викраденого моторолера звернувся до міліції.
Вже за хвилину всім нарядам ДАІ, які патрулювали вечірнє місто, пішло орієнтування на затримання автомобіля зловмисників.
Але пошуки крадіїв “по гарячих слідах” не дали позивних результатів. Мікроавтобус наче розчинився у нічній імлі.
Аж ось близько третьої години ночі розшукуваний автомобіль знову з’явився в полі зору правоохоронців. На перехресті вулиць Преображенська – Пушкина водій “Форда” проігнорував вимогу працівників взводу супроводження ДАІ про зупинку та тільки додав у швидкості. Патрульна автівка почала переслідування втікача.
На допомогу колегам приєднався ще один екіпаж взводу супроводження. Гонитва за “нічним корсаром” по вулицях міста тривала близько сорока хвилин. Водій зухвало маневрував, не даючи себе обігнати, неодноразово створював аварійні ситуації, намагаючись вдарити патрульний автомобіль ДАІ. Але завдяки узгодженим та професійним діям працівників ДАІ їм таки вдалося загнати втікача в глухий кут вулиці Самострова та заблокувати автомобілями виїзд.
Розуміючи безвихідне становище, в яке вони потрапили, троє парубків кинулись навтіки в різні боки. Але фізична форма працівників ДАІ виявилась кращою, ніж у зловмисників, які, до речі, були ще й добряче напідпитку та намагалися чинити опір вартовим доріг.
Вже за півгодини затриманні давали свідчення в Чернігівському міському відділі міліції. Всі троє – молоді люди віком від 30 до 35 років, двоє з яких – не судимі (!), і що штовхнуло їх на вчинення тяжкого злочину – з’ясує слідство. Викрадений мопед правоохоронці вилучили вдома у одного з приятелів.
Наразі проти трійки зловмисників порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 185 (“крадіжка вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб”), що загрожує їм обмеженням волі на термін до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.
На даний час підозрювані знаходяться на підписці про невиїзд. Розслідування кримінальної справи триває.
Прес-служба УДАІ УМВС України Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.