Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 травня, 14:22:23

Під час пожежі житлового будинку загинув 42-річний господар помешкання

23.11.2018   08:06

21 листопада о 08:40 до Служби порятунку "101" у Корюківському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Охрамієвичі, що за 20 км від райцентру.

На місце пригоди оперативно прибуло відділення 9-ої Державної пожежно-рятувальної частини. На той момент в будівлі спостерігалося щільне задимлення.

Вогнеборці у апаратах захисту органів дихання та зору о 09:16 пожежу локалізували, а о 09:41 остаточно ліквідували. Під час гасіння в одній з кімнат рятувальники виявили тіло 42-річного господаря будинку без ознак життя.

Причиною трагедії послужило порушення правил пожежної безпеки при експлуатації нагрівальної печі. Господар не зачинив щільно дверцята топкового отвору в результаті чого жарини випали на горючу підлогу й спричинили її займання.

До ліквідації пожежі залучалось 4 чоловіка особового складу та 1 одиниця спеціальної техніки.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини