Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:51:34

Жителі Чернігівщини можуть перетинати кордон пішки, велосипедами, мотоциклами, гужовим і легковим транспортом

27.07.2012   14:18

У відповідності до міжурядової Угоди про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації громадяни України, які постійно проживають на території Чернігівської області, можуть перетинати державний кордон, як у міжнародних і міждержавних, так і місцевих пунктах пропуску.

Після в’їзду до Російської Федерації через місцеві пункти пропуску вони можуть перебувати на території Брянської області без реєстрації та заповнення міграційних карток до 90 днів.

Жителі Чернігівщини можуть перетинати кордон пішки, велосипедами, мотоциклами, гужовим і легковим транспортом, який їм належить, а також автомобільним транспортом загального користування міждержавного сполучення в межах прикордонних регіонів, а також можуть переміщувати через кордон товари, не призначені для виробничої або іншої комерційної діяльності, у кількості, що не перевищує передбачених законодавством сторін норм ввезення (вивезення) товарів без сплати митних зборів і податків.

На території Чернігівської області передбачено облаштування місцевих пунктів пропуску (місць перетинання кордону) на напрямках: Грем’яч Новгород-Сіверський район – Вітемля Погарський район (РФ); Карповичі Семенівський район – Бровничі Климівський район (РФ); Костобобрів Семенівський район – Азарівка Стародубський район (РФ); Леонівка Семенівський район – Курковичі Стародубський район (РФ); Клюси Щорський район – Новий Світ Климівський район (РФ), з яких на сьогоднішній день облаштований та працює тільки останній. Всі інші працюють за клопотанням органів місцевого самоврядування в окремі дні державних та релігійних свят.

Угодою затверджено перелік документів, дійсних для перетинання кордону громадянами України, які постійно проживають в Чернігівській області, до яких відносяться:
1) паспорт громадянина України (за наявності відмітки про реєстрацію в Чернігівській області);
2) свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) та витяг з домової книги (довідка), що підтверджує постійне проживання дитини в Чернігівській області;
3) паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності відмітки про реєстрацію постійного проживання в Чернігівській області);
4) проїзний документ дитини (за наявності відмітки про постійне проживання в Чернігівській області);
5) довідка про втрату документів, передбачена статтею 6 цієї Угоди.

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.