Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 10:54:46

Жителі Чернігівщини можуть перетинати кордон пішки, велосипедами, мотоциклами, гужовим і легковим транспортом

27.07.2012   14:18

У відповідності до міжурядової Угоди про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації громадяни України, які постійно проживають на території Чернігівської області, можуть перетинати державний кордон, як у міжнародних і міждержавних, так і місцевих пунктах пропуску.

Після в’їзду до Російської Федерації через місцеві пункти пропуску вони можуть перебувати на території Брянської області без реєстрації та заповнення міграційних карток до 90 днів.

Жителі Чернігівщини можуть перетинати кордон пішки, велосипедами, мотоциклами, гужовим і легковим транспортом, який їм належить, а також автомобільним транспортом загального користування міждержавного сполучення в межах прикордонних регіонів, а також можуть переміщувати через кордон товари, не призначені для виробничої або іншої комерційної діяльності, у кількості, що не перевищує передбачених законодавством сторін норм ввезення (вивезення) товарів без сплати митних зборів і податків.

На території Чернігівської області передбачено облаштування місцевих пунктів пропуску (місць перетинання кордону) на напрямках: Грем’яч Новгород-Сіверський район – Вітемля Погарський район (РФ); Карповичі Семенівський район – Бровничі Климівський район (РФ); Костобобрів Семенівський район – Азарівка Стародубський район (РФ); Леонівка Семенівський район – Курковичі Стародубський район (РФ); Клюси Щорський район – Новий Світ Климівський район (РФ), з яких на сьогоднішній день облаштований та працює тільки останній. Всі інші працюють за клопотанням органів місцевого самоврядування в окремі дні державних та релігійних свят.

Угодою затверджено перелік документів, дійсних для перетинання кордону громадянами України, які постійно проживають в Чернігівській області, до яких відносяться:
1) паспорт громадянина України (за наявності відмітки про реєстрацію в Чернігівській області);
2) свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) та витяг з домової книги (довідка), що підтверджує постійне проживання дитини в Чернігівській області;
3) паспорт громадянина України для виїзду за кордон (за наявності відмітки про реєстрацію постійного проживання в Чернігівській області);
4) проїзний документ дитини (за наявності відмітки про постійне проживання в Чернігівській області);
5) довідка про втрату документів, передбачена статтею 6 цієї Угоди.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.