Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 10:59:25

Справи “віртуальні” – строк реальний

27.07.2012   09:38Агенцiя

Нещодавно в рамках здійснення комплексу оперативно-службових заходів по відпрацюванню підприємств – контрагентів “фіктивних” фірм та “конвертаційних” центрів співробітники головного відділу податкової міліції Прилуцької ОДПІ встановили факт ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах службовими особами одного із приватних підприємств, що здійснює свою діяльність у сфері надання транспортних послуг.

Службові особи підприємства, діючи всупереч вимог чинного законодавства, шляхом проведення „віртуальних” господарських операцій з фіктивними підприємствами по наданню транспортних послуг та проведення їх по податковому обліку і звітності підприємства, умисно ухилились від сплати податку на додану вартість на суму понад 1,6 млн. грн.

У рамках порушеної кримінальної справи проводяться слідчі дії за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України, за фактом ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів.

До речі, відповідальність за скоєння таких дій передбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

За матеріалами Прилуцької ОДПІ

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.