5 відділень рятувальників гасили пожежу складу готової продукції
Вранці 1-го листопада 36-річний зварювальник та 44-річний слюсар приватного підприємства, яке виготовляє туалетний папір по вул. Ушинського, 12 в Чернігові, електрозварювальним апаратом відрізали металеві конструкції на даху будівлі складу готової продукції.
Розжарені іскри потрапили в середину приміщення і спричинили загоряння паперу. Чоловіки намагались загасити пожежу вогнегасниками, проте, вогонь швидко почав розповсюджуватись, тож їм довелось викликати рятувальників. Всього в складському приміщенні зберігалось близько 100 тонн продукції та паперу в рулонах.
Повідомлення про подію о 9:15 надійшло до управління МНС в Чернігівській області. За підвищеним номером виклику на місце пожежі прибуло 5 відділень пожежно-рятувальних підрозділів Чернігова, мобільна оперативна група УМНС в області. Керував гасінням – в.о. заступника начальника УМНС в області з питань оперативного реагування та цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Володимир Куц.
Ліквідація ускладнювалось відсутністю на території підприємства справних вододжерел. Тож рятувальникам доводилось їздити за 500 метрів до найближчого пожежного гідранта міської водомережі, аби заправляти автомобілі.
За годину пожежу було локалізовано. Вогнем знищено дах будівлі, готову продукцію та папір в рулонах. Збитки, завдані підприємству, встановлюються.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression