Працівників радіо, телебачення та зв’язку вітали в облдержадміністрації
Своє професійне свято сьогодні відзначають працівники радіо, телебачення та зв’язку. З цієї нагоди в облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками галузі.
До них з найкращими побажаннями звернулися заступник керівника апарату Чернігівської ОДА Ірина Соломаха та представник Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення у Чернігівській області Ірина Сенченко.
— НеДо них з найкращими побажаннями звернулися заступник керівника апарату Чернігівської ОДА Ірина Соломаха та представник Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення у Чернігівській області Ірина Сенченко.
— Незважаючи на сьогоднішні реалії, вам вдається віднайти в потоці інформації істину і правильно донести її до нашої громади. Розумію, це дуже складна робота. Особливо в умовах реформування, за відсутності належного фінансового забезпечення та ще й за сусідства з країною-агресором, — зазначила Ірина Соломаха. — Бажаю всім якісної роботи, яка завжди приноситиме вам задоволення, а пересічному громадянину дозволить володіти актуальною і ще раз підкреслю — правдивою інформацією.
Під час заходу Ірина Сенченко коротко поінформувала щодо проведеної цьогорічної роботи. У свою чергу керівники телерадіоорганізацій області поділилися власними здобутками, розповіли про труднощі та плани на майбутнє.
Завершилась зустріч на приємній ноті: представники галузі отримали відзнаки Чернігівської ОДА та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розбудову регіонального інформаційного простору та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено:
ПАВЛЕНКО Ларису Миколаївну — ведучу програм комунального підприємства телекомпанія «Прилуки».
Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
ВАСИЛЮКУ Дмитру Миколайовичу — телеоператору комунального підприємства «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради;
КОЛІСНИКУ Владиславу Сергійовичу — телеоператору комунального підприємства телекомпанія «Прилуки».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністраціїзважаючи на сьогоднішні реалії, вам вдається віднайти в потоці інформації істину і правильно донести її до нашої громади. Розумію, це дуже складна робота. Особливо в умовах реформування, за відсутності належного фінансового забезпечення та ще й за сусідства з країною-агресором, — зазначила Ірина Соломаха. — Бажаю всім якісної роботи, яка завжди приноситиме вам задоволення, а пересічному громадянину дозволить володіти актуальною і ще раз підкреслю — правдивою інформацією.
Під час заходу Ірина Сенченко коротко поінформувала щодо проведеної цьогорічної роботи. У свою чергу керівники телерадіоорганізацій області поділилися власними здобутками, розповіли про труднощі та плани на майбутнє.
Завершилась зустріч на приємній ноті: представники галузі отримали відзнаки Чернігівської ОДА та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розбудову регіонального інформаційного простору та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено:
ПАВЛЕНКО Ларису Миколаївну — ведучу програм комунального підприємства телекомпанія «Прилуки».
Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
ВАСИЛЮКУ Дмитру Миколайовичу — телеоператору комунального підприємства «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради;
КОЛІСНИКУ Владиславу Сергійовичу — телеоператору комунального підприємства телекомпанія «Прилуки».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.