Вогнеборці під час ліквідації пожежі врятували господарку будинку
В умовах осінньо-зимового періоду збільшується кількість пожеж в житловому секторі громадян внаслідок перевантаження електромережі та недотримання елементарних правил безпеки при експлуатації електричних приладів.
13 листопада об 11:12 до Служби порятунку "101" у Срібнянському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку у с. Поділ по вулиці Центральній.
За викликом до місця пригоди прибуло відділення 14-го Державного пожежно-рятувального підрозділу. Оперативно загоряння об 11:30 було локалізовано, а об 11:55 остаточно ліквідовано.
Під час гасіння вогнеборці врятували з небезпечної зони 69-річну господарку помешкання. Причиною пожежі, яка ледь не коштувала життя жінці, послужило коротке замкнення електромережі. Вогнем знищено покрівлю на площі 9 кв. м., пошкоджено перекриття будинку та домашні речі.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.