Частина коштів з держбюджету вже спрямована на відновлення будівель на Ічнянщині
У постраждалих населених пунктах на Ічнянщині триває відновлення пошкоджених будівель. За рахунок фінансування з місцевих бюджетів та благодійних коштів уже відремонтовані дахи, відновлені вікна та двері у понад ста житлових будинках та об’єктах соціальної сфери.
Внаслідок надзвичайної ситуації зазнали пошкоджень близько 300 об’єктів. 16 житлових будинків не підлягають відновленню.
Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня в область надійшли 100 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету.
ОДА оперативно спрямувала перші 8,2 мільйона гривень Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА та Ічнянській міській раді. За ці кошти будуть проведені ремонтні роботи у 5 закладах освіти, 38 житлових будинках у приватному секторі, а також придбане житло 10 родинам, чиї будинки були зруйновані чи не підлягають відновленню.
Наразі профільні міністерства розглядають ще три пакети документів. Одразу ж після їх погодження кошти оперативно будуть спрямовані на проведення робіт.
Окрім того, Ічнянською міською радою прийнята Програма з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, якою затверджено Порядок надання постраждалим громадянам адресної допомоги з відновлення пошкоджених домогосподарств. Цим документом передбачається відшкодування громадянам понесених власних витрат на підставі підтверджуючих документів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28
12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.