Викрадача велосипедів засуджено до реальної міри покарання
Прокурором доведено у суді вину 44-річного жителя смт Куликівка, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка вчинена повторно), ч. 3 ст. 185 (крадіжка поєднана з проникненням), ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно), ч. 1 ст. 310 КК України (незаконний посів та незаконне вирощування конопель).
Як було встановлено, раніше судимий за злочини проти власності чоловік, упродовж 2018 року скоїв 10 крадіжок, при цьому викрав вісім велосипедів та одним заволодів шахрайським способом.
Крім цього, зловмисник займався посівом та вирощуванням рослин коноплі для власного вживання.
Вказані злочини обвинуваченим вчинені в період невідбутої частини покарання при умовно-достроковому звільненні.
Відтак, за вчинені злочини його засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.