Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 20:28:49

Житель міста Чернігова сплатить штраф за реалізацію алкогольного сурогату

12.11.2018   07:30

Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання з цією ж метою та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 1 ст. 204 КК України).

Як з’ясувалося,  на початку січня 2017 року обвинувачений придбав 30 000 літрів алкогольних напоїв без відповідних документів, підтверджуючих походження продукції та її якість.

Незаконно виготовлений підакцизний товар обвинувачений зберігав у пластикових бочках ємністю близько 1000 л кожна та в подальшому реалізовував за ціною 40 грн. за 1 літр.

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова правопорушника визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено узгоджене покарання у виді штрафу у розмірі 17000 грн.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини