Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 жовтня, 23:54:35

Надзичайні події в Чернігівській області за минулу добу

26.07.2012   10:09

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 26 липня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 3 в житловому секторі та 1 на транспорті.

1. Пожежа на транспорті Варвинський р-н, с. Журавка О 12 год. 20 хв. на відкритій території сталася пожежа трактору "CASE-7240" д.н.з. 05334 СВ, 1999 р.в., який належить СТОВ "Цукровик" (директор Суруля М.В.). Вогнем знищено неметалеві частини трактора. Причина - замикання електропроводки. Збитки встановлюються. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі Семенівський р-н, с. Чорний Ріг, вул. Б. Хмельницького, 25 О 16 год. 50 хв. у господарстві Дзега К.В., 1955 р.н., виникла пожежа стогу сіна. Вогнем знищено 5 т грубих кормів. Причина - необережне поводження з вогнем чоловіка господарки Дзега П.П., 1949 р.н. Збиток - 2 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 60 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Рівнопілля, вул. Зелена, 37 О 17 год. 22 хв. в господарстві Талмазан М.А., 1978 р.н., сталася пожежа господарчої будівлі (3х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток -
 15 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 300 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Фурманова, 76 О 21 год. 45 хв. в господарстві Шелест В.М., 1973 р.н., сталася пожежа стогу соломи. Вогнем знищено 1 т грубих кормів. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.

Події на водних об'єктах:

25.07.2012 р. о 17 год. 30 хв. біля с. Калюженці Срібнянського району, із ставку працівниками Прилуцької рятувальної станції на поверхню було піднято тіло гр. Ладигіна О.В., 1992 р.н., який мешкав за адресою: Прилуцький р-н,  с. Канівщина, вул. Степанюка, 41.

25.07.2012 р. о 19 год. 00 хв. в с. Ядути, Борзнянського р-ну, з р. Трубин місцевими жителями було піднято на поверхню тіло гр. Сокола А.М., 1955 р.н., який мешкав за адресою: Борзнянський р-н, с. Ядути, вул. Червона, 21.

Інші повідомлення:

О 15 год. 20 хв. на подвір'ї ЗОШ № 3 гр. Ковбаса М.А., 1935 р.н., проткнув руку елементом металевого паркану. Для надання допомоги залучалося відділення АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини